Yaka İsimliği

yaka Kartı Ölçüleri


Yaka kartları bellirliölçülerde ve kalıplar vasıtası ile imala edildikleri için tüm dünyada bazı standart ölçü ve kalıpları vardır 
kurumsal logo ve personel ismi ve görevi yazılı olan isim etiketleridir.

Plastik Yaka kartı Ölçüleri


Plastik yaka kartı genelde yüksek adetli siparişlerde renkli ve fotoğraflı olarak boyuna veya klips vasıtası ile yaka ya iliştirilen bu tanıtım kartları plastik malzemeden özel dizayn  makinelerde yapılmaktadır.
 Barkodlu, çipli, giriş – çıkış işlemlerindede kullanılan çeşitli ve özellikli kartlardır. Plastik Yaka kartı ölçüleri, kredi kartı boyutlarında yani 86mm x 54mm olup tek yüzlü yada çift yüzlü üretilebilir. Yakanıza takmak için farklı aparatlar kullanılabilir. Arka kısmına takılacak mıknatıs yada iğne dışında ekstra bir ürün olan boyun askı ipi ile beraber kullanımı daha fazla tercih edilir.

Özel kesimli Yaka kartları


özel kesimli yaka kartları belirli şekil ve kalıba bağlı kalmadan özel cnc makinelerde özel malzemeler ile yapılan yaka kartlarıdır
özel kesim yakakartları üretim süreci zor ve zahmetli uzun zaman alan tasarım ve üretim aşamaları zor ve meşakkatlidir baskı kesim ve lazıma tekniği ile yapaılan bu yaka kartlarının iğneli,mıknatıslı ve klipsli modelleri mevcuttur.

Pencereli Yaka kartları

metal yaka kartı modellerinden olan pencereli yaka kartı modelleri personelin sık ve kolaylıkla değiştirildiği işletmelerde kullanılan şirket yönetimi tarafından tercih edilen pencereli yaka kartı modelidir.
yaka kartlarını ihtiyaçlarınıza göre ve personel sayısına göre şirketin prestij ürünleri olarak gören nasıl bir tasarım isteniyorsa kişiye özel olarakda hazırlanan bu yaka kartları günümüzde kurumsal kimliği olan şirketler için çok kıymetlidir.
sizi için özel tasarımlar ve en uygun yaka kartını sizin için tasarlıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir